ROZPOCZĘCIE KURSU

 TRWAJĄ ZAPISY NA KURS

Z A P R A S Z A M Y 

Centrum Szkolenia  Giżycko
ul. Kopernika 7tel: 501-492-050
Zadzwoń 501-492-050


Zapytanie ofertowe

Imię i nazwisko:
adres email:
Telefon:
Kurs w Giżycku:
Zapytanie:
Podaj wynik:
-
=

O ośrodku


Kurs operatora koparkoładowarki Giżycko

Witamy na stronie internetowej Bazy zamiejscowej Ośrodka Szkolenia Zawodowego OHP w Giżycku z siedzibą w Radomiu.


OŚRODEK SZKOLENIA ZAWODOWEGO w RADOMIU zajmuje się organizacją szkoleń oraz kursów przeznaczonych dla osób chcących ponieść swoje kwalifikacje w operowaniu maszynami drogowymi takimi jak: koparkoładowarki, , koparki jednonaczyniowe, kruszarki, betoniarki i inne.

Oferowane przez nas kursy skierowane są głównie do pracodawców oraz osób bezrobotnych kierowanych przez Powiatowe Urzędy Pracy, a także innych osób zainteresowanych zdobyciem nowego zawodu operatora maszyn drogowych.
 
Zajęcia teoretyczne prowadzone są przez doświadczoną, wysoko wykwalifikowaną kadrę inżynierską. Nasze sale są wyposażone w systemy klimatyzacji oraz wszelkiego rodzaju pomoce naukowe: tablice interaktywne, rzutniki multimedialne, kamery, wizualizery. Wszystko po to żeby szkolenia przebiegały sprawnie i były w pełni profesjonalne.
Posiadamy plac manewrowy do zajęć praktycznych, gdzie kursanci pod nadzorem wyszkolonych instruktorów mogą doskonalić swoje umiejętności w sterowaniu maszynami.

 

 

Prowadzimy działalnosć szkoleniową która umożliwia uzyskanie uprawnień operatora do obsługi wielu maszyn drogowych wymienionych w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki wydanego w dniu 20 września 2001r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy podczas eksploatacji maszyn i urządzeń technicznych do robót ziemnych, budowlanych i drogowych.

Zapraszamy !!!